portal osiedli, dzielnic i miast

Hel - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Helskie tematy » Forum » czy są na Helu ludzie z sercem?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

czy są na Helu ludzie z sercem?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
nemo39 
   

Nowy na forum


Wiek: 49
Dołączył: Wto Lut 04, 2014 12:40
Posty: 2
Skąd: hel

PostWysłany: Wto Lut 04, 2014 12:49    Temat postu: czy są na Helu ludzie z sercem?

Zastanawia mnie czy są tu ludzie z sercem którzy pomogą człowiekowi w potrzebie?
Znam pewną kobietę z trójką dzieci nie ma mieszkania, wynajete ma na wypowiedzeniu bo ktoś inny za nie płaci i tu jest cyrk. Nikt nie wynajmie nawet kawalerki kobiecie z trójką dzieci. co za czasy.
opieka też ma wywalone na jej sytuację ot cała polska.
Ludzie pomóżmy jej?! to ja was proszę w jej imieniu. nic o tym nie wie ale walczę by i ona poczuła że warto wierzyć w ludzi i pomoc bezinteresowną.
podam swoje gg gdyby ktoś chciał przyłączyć się do tej szlachetnej sprawy.
gg 39830977 Artur.
nemo39 
   

Nowy na forum


Wiek: 49
Dołączył: Wto Lut 04, 2014 12:40
Posty: 2
Skąd: hel

PostWysłany: Wto Lut 04, 2014 21:19    Temat postu: Re: czy są na Helu ludzie z sercem?

widzę dużo ludzi to czyta a nikt nie odp czyli co zwykła ciekawość?
ja sam ma długi itd pomagam jej bo wiem że tak trzeba.gdybym mieszkał bliżej dał bym jej swój pokój i obiadek by miała lżej ale chyba hel też zimny jak reszta
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama