portal osiedli, dzielnic i miast

Hel - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Helskie tematy » Forum » Co z tym remontem?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Co z tym remontem?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mosperwrongs 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Kwi 08, 2019 14:38
Posty: 26
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 15:03    Temat postu: Co z tym remontem?

hej, od jakiegoś czasu planuje remont mieszkania, zastanawiam się czy ktoś z was korzystał kiedyś w takich sytuacjach z usług jakiegoś projektanta wnętrz, biura projektowego i jest w stanie opowiedzieć co nie co jak to wygląda? Czy spełniło to wasze oczekiwania względem tego co chcieliście mieć, tak jak to sobie wyobraziliście, wymarzyliście czy jednak coś poszło nie tak i jakbyście mogli zadecydować raz jeszcze to sami wzięlibyście się za urządzenie takiego pomieszczenia? Ja zastanawiam się czy nie skorzystać z usługi aranżacja wnętrz trójmiasto, ponieważ po pierwsze nie mam za bardzo czasu aby rozmyślać nad tym co będzie praktyczne a co nie, plus jakie ma byc ustawienie aby było funkcjonalnie, a jednak na tym mi zależy ponieważ moja kuchnia nie jest zbyt dużych rozmiarów a chciałbym aby była chociaż w 85% użyteczna.
pukla123 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Kwi 11, 2019 19:31
Posty: 282
Skąd: KrK

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 16:21    Temat postu: Re: Co z tym remontem?

jak juz wyremontujesz mieszkanie to polecam odwiedzić sklep duka https://duka.com/pl/agd/tostery i zobaczyc jakie mają fajne i praktyczne gadżety do kuchni. Moze z racji remontu warto bylo by takze odswiezyc akcesoria kuchenne. Polecam bo mają wszystko przepięknie i solidnie wykonane no i co najwazniejsze w dobrych cenach. Kazdy znajdzie cos na miare wlasnej kieszeni.
mosperwrongs 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Kwi 08, 2019 14:38
Posty: 26
Skąd: Polska

PostWysłany: Śro Kwi 24, 2019 10:15    Temat postu: Re: Co z tym remontem?

O tak znam sklep Duka i mam od nich już parę akcesorii do domu Smile
runted 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lip 25, 2019 13:09
Posty: 37
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 16:39    Temat postu: Re: Co z tym remontem?

Po takim remoncie mieszkania warto zainwestować w usługi jakie oferuje firma sprzątająca gdańsk.
papilotek 
   

VIP


Dołączył: Wto Gru 10, 2019 2:58
Posty: 504
Skąd: stąd

PostWysłany: Śro Gru 11, 2019 4:04    Temat postu: Re: Co z tym remontem?

mosperwrongs napisał:
O tak znam sklep Duka i mam od nich już parę akcesorii do domu Smile


Dość fajny faktycznie. Jednak szukam czegoś online. Gdzie będę sobie mogła wybrać piękne dekoracje przy kawce. Znacie jakiś?
Agatju 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Gru 09, 2019 23:57
Posty: 176
Skąd: stąd

PostWysłany: Nie Gru 15, 2019 0:25    Temat postu: Re: Co z tym remontem?

O tak. Zakupy online to u mnie ostatnio nowe odkrycie. Coraz rzadziej zaglądam już do galerii handlowych. Właśnie przy kawce przeglądam sobie sklepy. Jeśli chodzi o dekoracje do domu, to mam swój ulubiony - Indelo. Spójrz chociażby na te wazony https://www.indelo.pl/wazony-dekoracyjne-cat-13. Kupiłam dwa do salonu.
amituchens 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Paź 15, 2019 11:26
Posty: 50
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Gru 18, 2019 13:18    Temat postu: Re: Co z tym remontem?

papilotek napisał:
mosperwrongs napisał:
O tak znam sklep Duka i mam od nich już parę akcesorii do domu Smile


Dość fajny faktycznie. Jednak szukam czegoś online. Gdzie będę sobie mogła wybrać piękne dekoracje przy kawce. Znacie jakiś?


Hm.. chyba jak większość taki sieciówek, oni również posiadają swój sklep online....



_____________________________________
Spraw sobie swój własny zbiornik na olej białystok.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama