portal osiedli, dzielnic i miast

Hel - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Helskie tematy » Forum » Zabawki na Wielkanoc
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zabawki na Wielkanoc

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
doestalf 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Kwi 09, 2019 16:21
Posty: 9
Skąd: Miastko

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 16:34    Temat postu: Zabawki na Wielkanoc

Czy kupujecie swoim dzieciom, chrześniakom jakieś zabawki, prezenty na Wielkanoc? Ja zastanawiam się nad jakimś drobiazgiem, coby za bardzo nie szaleć, może jakieś zabawki edukacyjne, ponieważ mój chrześniak to jeszcze mały brzdąc to chyba przydadzą mu się takie rzeczy rozwijające jego motorykę i mózg.
pukla123 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Kwi 11, 2019 19:31
Posty: 282
Skąd: KrK

PostWysłany: Śro Kwi 17, 2019 13:41    Temat postu: Re: Zabawki na Wielkanoc

Ja bym kupiła coś praktycznego, jakąś fajną zabawkę do ogrodu odwiedź nas http://www.domki-zylajek.pl/pl/ polecam tą stronę zobaczyć. dużo fajnych rzeczy i akcesoriów ogrodowych mają.
kaska999 
   

VIP


Dołączył: Pon Lis 09, 2015 19:53
Posty: 769
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 11:42    Temat postu: Re: Zabawki na Wielkanoc

Moim zdaniem warto kupować dzieciom różnego rodzaju książki i gry edukacyjne. Świetną ofertę ma Eduksięgarnia: https://www.eduksiegarnia.pl/kinezjologia . Znajdziecie tam także najróżniejsze pomoce dla rodziców i nauczycieli.
Amii86 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Śro Sie 07, 2019 10:42
Posty: 56
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Sie 16, 2021 14:25    Temat postu: Re: Zabawki na Wielkanoc

Tak, warto przyzwyczajać dzieciaki do książek. Czytelnictwo teraz strasznie upada.
mmirek 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pon Lis 23, 2015 12:06
Posty: 342
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob Paź 30, 2021 14:24    Temat postu: Re: Zabawki na Wielkanoc

Gry planszowe to super rozrywka, nie tylko dla dzieci. My gramy w planszówki całą rodziną. Ostatnio widziałam takie gry rodzinne planszowe: https://egmont.pl/Gry-planszowe/Gry-rodzinne,267275,k.html . Myślę, że to może być ciekawa przygoda.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama